کد خبر : 37038
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۲
فلاورجان دیارشهدای خط شکن:

در راستای دسترسی هرچه بهتر و تردد آسانتر شهروندان؛

شهردار فلاورجان از اجرای کامل طرح اصلاح هندسی ورودی محله انصار شهر فلاورجان خبر داد.

شهردار فلاورجان از اجرای کامل طرح اصلاح هندسی ورودی محله انصار شهر فلاورجان خبر داد.
در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان و همچنین به منظور رفع مشکلات ترافیکی و ساماندهی ورودی و خروجی محله انصار شهرداری اقدام به اصلاح هندسی با تعبیه ریفیوژ و جدول بندی و تفکیک مسیر رفت و برگشت نموده است که موجب سهولت در تردد عابرین پیاده و خودروها خواهد شد .؛

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان”نیوز فلاورجان ”

در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان و همچنین به منظور رفع مشکلات ترافیکی و ساماندهی ورودی و خروجی محله انصار شهرداری اقدام به اصلاح هندسی با تعبیه ریفیوژ و جدول بندی و تفکیک مسیر رفت و برگشت نموده است که موجب سهولت در تردد عابرین پیاده و خودروها خواهد شد .
عملیات جدول گذاری ( جدول کشی ) و کانیوو گذاری و آسفالت در طرح اصلاح هندسی ورودی و خروجی محله انصار در راستای دسترسی هر چه بهتر و آسانتر شهروندان به اتمام رسید . همچنین تعبیه ریفیوژ و در نظر گرفتن کند رو و احداث جزیره در نقاط معینه از این طرح سبب تعریض خیابان اصلی منتهی به پل هوائی نیز گردیده که این مهم خود در کاهش ترافیک در ساعات با حجم ترافیک بالا بسیار موثر واقع خواهد شد .
جواد نصری تصریح کرد: از آن جایی که میادین به عنوان نقاط بحرانی در عملکرد شبکه معابر شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، از این رو اصلاح هندسی ورودی محله انصار و احداث پارک_سوار کناری آن در اولویت کارهای عمرانی شهرداری فلاورجان قرار گرفته و اجرا شد.
وی گفت : .طراحی مناسب از لحاظ هندسی و بهینه بودن پارامترهای ترافیکی، عملکردی و کنترلی آنها،گام مهمی در ایمن سازی و کاهش تصادفات است و ضروری است مطلوبیت سفرهای شهری افزایش یابد.
شهردار فلاورجان ادامه داد: حجـم بالاي جمعيت شهر، روند رو به رشـد سـفرهاي روزانـه و فرايند موتوريزه شدن شهرها، شرايطي را بـه وجـود آورده است كه مسأله حمل و نقل به یکی از چالش های اصـلي شهر ، تبديل شده است و تمام اهتمام این مجموعه برای حل رفع گره های ترافیکی و کاهش بار ترافیکی در شهر است.
جواد نصری به ضرورت توجه ویژه و دقت بیشتر به معابر شهري، حلقه هاي واسط و رشته هاي ارتباطي بناها و ساير فضاهاي شهري تاکید کرد و افزود: این شاخصه ها بيشترين كاركرد را در زندگي شهري دارند چرا که حياتي ترين نقش ها را براي پويايي يك شهر رقـم مـيزنـند.
وی افزود: از آن جایی که يـك طراحي و اصلاح هندسي صحيح در معابر شهري، بسياري از مشكلات توسعه اي و زيست محيطـي و معضـلات روانـي و اجتماعي را در شهر كاهش می دهد، امروزه بیش از پیش نیاز به اجرای طرح های هندسی و اصلاح هندسی در سطح شهر دیده می شود.
شهردار فلاورجان با بیان اینکه روانسازي جريان ترافيك به واسطه طراحي هندسي فنی امكان پذير است، گفت: در این راستا معـابر و تقاطعات شـهري كـه پرتردد هستند و بار ترافیکی بیشتری دارند انتخاب شده و عملیات طرح اصلاح هندسی در آن ها اجرایی می شود.
جواد نصری همچنین گفت: بـا رفـع مسـائل و مشكلات تردد در تقاطع ها و معابر مي تـوان ظرفيـت شبكه را افزايش داد كه خود موجب بهبود وضعيت ترافيــك، كــاهش مصــرف ســوخت، بهبود شــرايط زيست محيطي و توسعه شبكه ارتبـاطي خواهد شـد.

 

 

 

 

 

QR: شهردار فلاورجان از اجرای کامل طرح اصلاح هندسی ورودی محله انصار شهر فلاورجان خبر داد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

آخرین اخبار

پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - نیوزفلاورجان